živé ateliéry - úvodná stránka
aktuálny program
pozrite si náš skvelý program kurzov a workshopov
darčekové poukazy
Hľadáte vhodný darček?
Skúste naše darčekové poukazy
Akciové ceny: 120 len za 110 EUR a 160 len za 145
Kde nás nájdete
nový luxusný priestor
nový atraktívny program
nové produkty
aktuálny program
osobitý prístup
rozmanitosť lektorov
pre začiatočníkov aj pokročilých

free wifi

Splňťe si tajné túžby v živých ateliéroch :)

Splňťe si tajné túžby v živých ateliérochAj Vy snívate o tom, že sa raz postavíte pred maliarske plátno a namaľujete niečo úžasné? Aj Vy rozmýšľate o tom, že maľovanie by Vám mohlo spríjemniť bežný život, ktorý sa stal pre Vás už stereotypom ale neviete, či si môžete trúfať vyskúšať to? Neváhajte a premeňte u nás Vaše tajné túžby na realitu. Umenie je úžasné a vďaka nemu sa každá časť Vášho bežného života stane bohatšou a tvorivejšou. Nájdite u nás nových priateľov, ktorý sa rovnako odvážili to skúsiť.

Nečakajte na to, že raz budete mať menej práce, Vaše deti vyrastú, splatíte úver a lízing, alebo že nebudete vedieť čo s voľným časom. A už vôbec si nehovorte, že keď pôjdete do dôchodku, budete mať kopu času a vtedy začnete maľovať.

Samozrejme, ak ste sa už dostali do tejto etapy Vášho života, príďte k nám a naplno využite Váš voľný čas na aktívne stretnutie s umením. Ak ste však v produktívnom veku, neodkladajte to, čo Vás láka, do takej vzdialenej budúcnosti.

Začať maľovať je omnoho jednoduchšie, ako si myslíte. A dokonca to nie je ani tak finančne náročné, ako mnohé iné koníčky, ktoré sú v kurze. Stačí len prísť a vyskúšať. Aj moje pocity pri prvých pokusoch pri maliarskom stojane striedalo moje nadšenie zo zážitku s mojimi obavami, či to zvládnem, či vymyslím námet a kompozíciu, či sa mi niekto nevysmeje z tohto, aké to bude „strašné“.

Až potom, čo som si sama vyskúšala, čo to znamená začať maľovať ako úplný „neprofesionál“, ktorý sa najprv musel naučiť, ako používať jednotlivé maliarske techniky a ako vymyslieť prvé motívy a kompozície, pochopila som, že maľovanie je záľuba na celý život a čím skôr s ňou začnete, tým viac zážitkov prežijete a dosiahnete neočakávané výsledky.

Maľovanie nie je len o vytvorení samotného obrazu. Je to náplň života, ktorá Vás naučí orientovať sa v umení. Vaše videnie bežného sveta sa stane krajším. Spoznáte ľudí, s ktorými si budete mať o umení či povedať. Stanú sa súčasne Vašimi obdivovateľmi aj kritikmi. Sami budete prekvapení, koľko ľudí vo Vašom okolí pristúpi k Vašej záľube s obdivom.

Zbytočne si budete hovoriť, že si doma večer po práci vytiahnete maliarsky stojan a farby. Vždy nájdete tisíc dôvodov, prečo práve nemáte tvorivú náladu, prečo sa Vám nechce všetko rozkladať, a prečo je lepšie to odložiť na víkend (ktorý aj tak nebudete mať voľný). Úprimne. Ani to nie je príjemné, keď Vám Vaši blízki Vaše dielo horlivo komentujú od prvého ťahu, pri ktorom ani Vy sami neviete, či je ten správny.

Tvorivé prostredie v našich živých ateliéroch Vás chytí. Práve nadšenie a kreativita ostatných vo Vás vyvolajú túžbu zlepšiť sa vo Vašej tvorbe a snahu dokončiť, čo ste naposledy začali.

Preštudujte si možnosti, aké Vám naše živé ateliéry ponúkajú a príďte sa k nám pozrieť. Verím, že neodoláte.


 

Jana Pagáčová
amatérsky výtvarník a zakladateľ živých ateliérov

Darčekový poukaz

Pripravili sme pre Vás možnosť zakúpiť pre Vašich blízkych alebo známych darčekový poukaz na absolvovanie niektorého z našich kurzov podľa ich vlastného výberu.
Darčekový poukaz
 

Možnosti platby

Cenu kurzov je možné uhrádzať aj prostredníctvom systémov:
benefit_plus
sodexho
 

Spolupracujeme

davinci kohinoor umton
 
obrazok palety v paticke Copyright 2009-2014 živé ateliéry s.r.o.