živé ateliéry - úvodná stránka
aktuálny program
pozrite si náš skvelý program kurzov a workshopov
darčekové poukazy
Hľadáte vhodný darček?
Skúste naše darčekové poukazy
Akciové ceny: 120 len za 110 EUR a 160 len za 145
Kde nás nájdete
nový luxusný priestor
nový atraktívny program
nové produkty
aktuálny program
osobitý prístup
rozmanitosť lektorov
pre začiatočníkov aj pokročilých

free wifi

O živých ateliéroch

Spoločnosť živé ateliéry s.r.o. sme založili ako neprofesionálni výtvarníci s cieľom vytvoriť ateliéry, v ktorých budú prebiehať kurzy maľovania a iných tvorivých spoločenských a kultúrnych aktivít pre dospelých – neprofesionálnych výtvarníkov ako aj úplných výtvarných laikov. Máme záujem vytvoriť v živých ateliéroch príjemnú atmosféru relaxu, oddychu a tolerancie.

Účasťou na aktivitách živých ateliérov budete neustále napredovať. Ak Vám však vyhovuje dať si medzi jednotlivými kurzami pauzu, nebude to žiadny problém. Kedykoľvek sa môžete do živých ateliérov vrátiť a nadviazať na tvorbu v niektorom z aktuálnych kurzov.

Na to, aby ste sa stali účastníkom akéhokoľvek kurzu, nie je potrebné absolvovať žiadne talentové skúšky. Naše kurzy prebiehajú bezprostrednou formou bez akýchkoľvek organizovaných prednášok. Ich súčasťou nie je absolvovanie žiadnych testov alebo skúšok. Našim cieľom je, aby ste si po celodennej práci v živých ateliéroch oddýchli od bežných starostí a rozvíjali pri tom Vašu kreativitu. Sami budete prekvapení, ako Vám táto skúsenosť pomôže rozvinúť Vašu kreativitu aj vo Vašej bežnej práci.

Pomáhať Vám pri tom budú lektori s príslušným umeleckým vzdelaním a skúsenosťami. Budeme sa snažiť zabezpečiť pre Vás dostatočnú pestrosť lektorov, aby ste mohli čerpať znalosti a skúsenosti z rôznych výtvarných techník a štýlov. Vy sami si vyhodnotíte, ktoré inšpirácie prezentované lektormi a ich prístup Vás oslovili a preto by ste chceli účasť na ich kurzoch opakovať. Podľa záujmu účastníkov budeme ponuku tvorivých aktivít pre Vás ďalej rozširovať.

Okrem prebiehajúcich kurzov, workshopov a ateliérov pre Vás pripravujeme aj rôzne výtvarné plenéry a prednášky. O plánovaných aktivitách sa budete môcť oboznámiť na našej internetovej stránke. Ak budete mať pre nás inšpiráciu na organizáciu inej obdobnej akcie, radi sa s Vašim nápadom oboznámime.

V knižnici živých ateliérov budeme mať pre Vás k dispozícii aj potrebnú umeleckú literatúru, ktorá môže byť inšpiráciou pri práci a ktorú budeme i na základe Vašich podnetov priebežne dopĺňať.

Aj bez účasti v kurzoch budete môcť využiť možnosti nákupu výtvarných a umeleckých potrieb a vybranej literatúry v živých ateliéroch.

Sme tu, aby ste u nás našli

<Február 2023>
POÚTSTŠTPISONE
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345

Ukážka diela z kurzu


2018095 Kurz Ako maľovať vlny
Sezóna: 2018Q4JESEN
 

Darčekový poukaz

Pripravili sme pre Vás možnosť zakúpiť pre Vašich blízkych alebo známych darčekový poukaz na absolvovanie niektorého z našich kurzov podľa ich vlastného výberu.
Darčekový poukaz
 

Možnosti platby

Cenu kurzov je možné uhrádzať aj prostredníctvom systémov:
benefit_plus
sodexho
 

Spolupracujeme

davinci kohinoor umton
 
obrazok palety v paticke Copyright 2009-2014 živé ateliéry s.r.o.