živé ateliéry - úvodná stránka
aktuálny program
pozrite si náš skvelý program kurzov a workshopov
darčekové poukazy
Hľadáte vhodný darček?
Skúste naše darčekové poukazy
Akciové ceny: 120 len za 110 EUR a 160 len za 145
Kde nás nájdete
nový luxusný priestor
nový atraktívny program
nové produkty
aktuálny program
osobitý prístup
rozmanitosť lektorov
pre začiatočníkov aj pokročilých

free wifi

Ponuka individuálnych hodín

Preferujete individuálnu výučbu pred účasťou na skupinovej aktivite? V takom prípade sú individuálne hodiny vhodné práve pre Vás. Môžete ich absolvovať aj s Vašimi blízkymi alebo známymi, avšak maximálne v počte 3 osoby na jednom termíne individuálnych hodín. 

Cieľom individuálnych hodín je umožniť Vám zúčastniť sa individuálnej výuky pod vedením lektora, ktorý sa Vám bude venovať a prispôsobí celý priebeh výučby Vašim schopnostiam a skúsenostiam. Získate tak poznatky a skúsenosti ušité na mieru priamo pre Vás a nebudete viazaný témou skupinových kurzov danej sezóny. Individuálne hodiny sú vhodné ako pre úplných začiatočníkov, tak aj pre pokročilejších účastníkov. Účasť Vašich blízkych alebo kamarátov Vám môže vytvoriť počas tejto aktivity ešte osobnejšiu atmosféru. Počas individuálnych hodín sa môžete postupne zdokonalovať v technike kresby a maľby, alebo sa môžete zamerať na maľbu konkrétnych obrazov, pri ktorej Vás bude lektor usmerňovať. Môžete tak napríklad namaľovať obraz podľa Vami vybraného námetu, ktorý darujete Vašim blízkym. Lektor Vám poradí, aký postup je s ohľadom na Vaše očakávania najvhodnejší.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Zoznam kurzov, workshopov, ateliérov a iných aktivít nájdete na našej stránke v časti Aktuálny program.

Darčekový poukaz

Pripravili sme pre Vás možnosť zakúpiť pre Vašich blízkych alebo známych darčekový poukaz na absolvovanie niektorého z našich kurzov podľa ich vlastného výberu.
Darčekový poukaz
 

Možnosti platby

Cenu kurzov je možné uhrádzať aj prostredníctvom systémov:
benefit_plus
sodexho
 

Spolupracujeme

davinci kohinoor umton
 
obrazok palety v paticke Copyright 2009-2014 živé ateliéry s.r.o.