živé ateliéry - úvodná stránka
aktuálny program
pozrite si náš skvelý program kurzov a workshopov
darčekové poukazy
Hľadáte vhodný darček?
Skúste naše darčekové poukazy
Akciové ceny: 120 len za 110 EUR a 160 len za 145
Kde nás nájdete
nový luxusný priestor
nový atraktívny program
nové produkty
aktuálny program
osobitý prístup
rozmanitosť lektorov
pre začiatočníkov aj pokročilých

free wifi

Náš ateliér

Každý účastník kurzu má k dispozícii pracovný stôl, stoličku a maliarsky stojan. V ateliéri Vám budú počas kurzov poskytnuté farby, štetce, papiere, maliarske plátna a ostatné materiály a pomôcky, ktoré sú na jednotlivé kurzy potrebné.

V prípade záujmu si môžete tieto výtvarné materiály a pomôcky v živých ateliéroch vyskúšať, objednať alebo priamo zakúpiť. Radi Vám s výberom materiálov a pomôcok poradíme na základe našich skúseností s ich používaním.

V ateliéri máme aj rozsiahlu knižnicu obsahujúcu mnoho krásnych kníh, z ktorých môžete čerpať počas aktivít živých ateliérov mnoho inšpirácií. V našej knižnici nájdete napríklad náučné knihy o tom, ako sa naučiť maľovať, ako aj mnoho monografií slávnych maliarov.

Pri používaní výtvarných techník, ktoré dlhšie schnú, si môžete Vaše rozpracované diela ponechať v u nás v ateliéri, pokiaľ dostatočne vyschnú. V prípade Vášho záujmu si ich môžete prísť dokončiť formou účasti na individuálnej hodine (termíny si treba individuálne dohodnúť).

Na základe našich skúseností z doterajších kurzov môžeme potvrdiť, že v ateliéri je veľmi príjemná atmosféra. Počas kurzov sa môžete v ateliéri aj osviežiť drobným občerstvením.

Ak by ste mali záujem prísť sa k nám pozrieť predtým, než sa rozhodnete prihlásiť na konkrétny kurz, radi Vás privítame počas niektorého z kurzov prebiehajúcich v živých ateliéroch (termíny jednotlivých kurzov nájdete v časti ROZVRH).

 

Darčekový poukaz

Pripravili sme pre Vás možnosť zakúpiť pre Vašich blízkych alebo známych darčekový poukaz na absolvovanie niektorého z našich kurzov podľa ich vlastného výberu.
Darčekový poukaz
 

Možnosti platby

Cenu kurzov je možné uhrádzať aj prostredníctvom systémov:
benefit_plus
sodexho
 

Spolupracujeme

davinci kohinoor umton
 
obrazok palety v paticke Copyright 2009-2014 živé ateliéry s.r.o.